Laracilar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LARA, YENI ALBÜMÜ HAKKINDA HABER 71'E ACIKLAMA YAPTI

2 posters

LARA, YENI ALBÜMÜ HAKKINDA HABER 71'E ACIKLAMA YAPTI Empty LARA, YENI ALBÜMÜ HAKKINDA HABER 71'E ACIKLAMA YAPTI

Mesaj  LaRaCii Ptsi Mart 03, 2008 5:16 pm

LARA, YENI ALBÜMÜ HAKKINDA HABER 71'E ACIKLAMA YAPTI 1202172868

LARA yeni albüm çalışması hakkında Haber71'e açıklamalarda bulundu..!

Haber 71 Genel Yayın Yönetmeni Cihat Mencet’e açıklamalar da bulunan Adam gibi adam ve Işık albümü ile zirveyi yakalayan Pop Müziğinin Sanatçısı Lara “Yakalamış olduğu kaliteli çizgisini yeni albümüyle daha da yükseltmeyi ve yeni albümü için Ayhan Sayıner, Kabahat ve Senin Eserin adlı parçaların aranjelerini yaptı. Özellikle Senin Eserin Lara’nın ilk defa kendi tarzının dışında yorumladığı bir parça olarak öne çıkıyor. Tarz olarak arabeske yakın olan bu parçayı Lara’nın yorumuyla dinlemek damaklarda farklı bir tat bırakacak.Bir Orhan Gencebay klasiği olan Hor Görme Garibi, dünya müzik listelerinde uzun süre hit olmuş ve herkesin beğenisini kazanmış olan Lübnan’lı solist Nancy Ajram’a ait olan Enta eih adlı parça ve Son Durak adlı parçalar, yine Türkiye’nin değerli müzik adamlarından Ümit Kuzer tarafından düzenlenmiştir.Daha önce Nilüfer ve Ajda Pekkan tarafından yorumlanmış olan, Tahir Dökme’ye ait Mutlu Ol Yeter adlı parça Erhan Bayrak imzası ve Lara’nın muhteşem yorumuyla yeniden hayat buluyor.Sözleri Habil Ceyhan tarafından yazılan Yanık İzi adlı parça da yine albümde öne çıkan parçalardan bir tanesi.

Aykut Gürel imzası taşıyan Güvenmiyorum, Aliço tarafından düzenlenen Kabahat ve Senin Eserin albümün öne çıkan diğer şarkıları.Bu albümde Türkiye’nin değerli müzik adamlarından olan Murat Güneş bir çok parçaya imza attı. Lara’nın Yadigar isimli albümü, sanatçının müzikseverlere olan sorumluluk bilinci ve yoğun uğraşının bir ürünüdür.

Türkiye’nin en önde gelen müzik adamları ile birlikte çalıştığını dile getirdi.

SEVENLERİ İLE BULUŞACAK!

Lara “Yılların birikintisi ve tecrübesini yeni abümüme aktardım. 1.5 sene kaset çalışması sürdü. 6 Şubat Çarşamba günü bütün radyolarda yer alacak. Ayrıca Lara, Kırıkkaleli hemşehrilerini ve Zafer Caddesini ,Cumhuriyet Meydanını çok özlediğini çok yakın da bir araya gelip hasret gidereceğini söyledi.

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR!

Bir hafta sonra müzik severlerle kulakların pasını açacağını ifade eden Lara, Büyük emek sarf ettiğim çalışmalarımı müzik severler büyük bir zevkle dinleyeceklerine ve seveceklerine cani gönülden inanıyorum. 2007 yılının Hit parçalarından biri olan unutamam adlı parçaya imza atan Mustafa Ceceli albüme isim veren Yadigar isimli parçanın aranjesine birlikte büyük emek sarf ettiklerini ve Aynı zamanda Güvenmiyorum ve Yanık İzi adlı parçalarda yine Mustafa Ceceli imzasını taşıdığını söyledi.

Haber71 Haber Merkezi
LaRaCii
LaRaCii
Moderator

Kadın Mesaj Sayısı : 94

LARA, YENI ALBÜMÜ HAKKINDA HABER 71'E ACIKLAMA YAPTI Empty Geri: LARA, YENI ALBÜMÜ HAKKINDA HABER 71'E ACIKLAMA YAPTI

Mesaj  HyPeRLaRaCiXx Ptsi Mart 03, 2008 6:11 pm

thx cnmm
HyPeRLaRaCiXx
HyPeRLaRaCiXx
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 323

https://laracilar.yetkin-forum.com

LARA, YENI ALBÜMÜ HAKKINDA HABER 71'E ACIKLAMA YAPTI Empty Geri: LARA, YENI ALBÜMÜ HAKKINDA HABER 71'E ACIKLAMA YAPTI

Mesaj  LaRaCii Ptsi Mart 03, 2008 6:26 pm

olumune_LaRaci demiş ki:thx cnmm

önmli deil cnxxx Very Happy Umarim hosunuza giDeR, bulduklarimi koymaya calisiyorum hep... Smile
LaRaCii
LaRaCii
Moderator

Mesaj  HyPeRLaRaCiXx Ptsi Mart 03, 2008 8:42 pm

LaRaCii demiş ki:
olumune_LaRaci demiş ki:thx cnmm

önmli deil cnxxx Very Happy Umarim hosunuza giDeR, bulduklarimi koymaya calisiyorum hep... Smile

evet, güzel bir paylasim ellerine saglik Wink
HyPeRLaRaCiXx
HyPeRLaRaCiXx
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 323

https://laracilar.yetkin-forum.com

Mesaj  LaRaCii Salı Mart 04, 2008 12:39 am

önmli deil sende saol Smile
LaRaCii
LaRaCii
Moderator

- Similar topics